EAUG Poland 2023 Gdańsk!

EAUG Poland 2023! W POLSCE! Widzimy się w Gdańsku 10 października!

Spis treści

Co? Gdzie?

Już 10 października jest EAUG Poland 2023, czyli wydarzenie, którego celem jest integracja społeczności narzędzia Enterprise Architect.

Całe wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, więc wyjątkowa jest to okazja do spotkania się z ludźmi, których widzimy tylko na youtubach. Zgodnie z agendą będzie wielu gości z zagranicy, którzy są naprawdę specami w analizie i wykorzystaniu tego narzędzia.

Agendę i możliwość rejestracji znajdziesz pod tym linkiem.

Warto?

Uważam, że to niepowtarzalna okazja, która długo może się jeszcze nie powtórzyć u nas w kraju, więc leje przedwyborcze paliwo i jadę do Gdańska!

Czekam z niecierpliwością na wysłuchanie wystąpienia Nizam Mohamed o AI w Enterprise Architect i Ian Mitchell o EA bez diagramów. Czacha dymi od tego czego będzie można tam się nauczyć na żywo!

Ja też będę miał tam swoje 5 minut. Pokaże jak generować dokumentację z użyciem podstawowych funkcji EA. Moje wystąpienie będzie w całości po polsku, więc jeżeli chcesz poznać głębiej to rozwiązanie i po prostu pogadać ze mną w przerwie, to zapraszam. Jestem otwarty na wszelkie pogaduchy, nie tylko o analizie!

Wykorzystajmy okazję do spotkania się na żywo! Wpadaj ze mną na EAUG do Gdańska!

Rejestracja i zakup biletu poniżej!

Aby pobrać materiały

Dołącz do Newslettera

Co tam znajdziesz?

– Instrukcje Enterprise Architect

– Szablony dokumentacji

– Zadania z Enterprise Architect

– Przykładowe repozytoria